1-truck-axle-nut-socket8pt-jtc-8481155
Lê Thị Thanh Hương 0979898586
1" DR x 8PT.
Total length: 81mm, 8 PT, Depth: 45mm.
SIZE:155mm
No File name File type Download
Send
Comment success!
JTC Auto Tools
& Equipment industries main business
- Delivery of equipment for fire prevention and fighting: air tank, fire truck, fire alarm systems
- Consulting, installation of sewage treatment, clean water
- Consulting, supply, installation, technology transfer plating: chrome plating baths, nickel,
cream…
- Consulting, supply, installation and delivery of mechanical processing equipment:
+ Equipment Cutting: milling, planing, turning, grinding, drilling, punching and sawing ...
+ Plate processing equipment: cutting machine, pressing, bending ..
+ Steel tube processing equipment: cutting machine-threaded, pipe bending ...
Tags: JTC-Taiwan Đài Loan, JTC-8481155, Ổ cắm đai ốc trục xe tải 1"(8PT) JTC-8481155, 1" Truck axle nut socket(8PT) JTC-8481155,