1-truck-axle-nut-socket8pt-jtc-8481125
Lê Thị Thanh Hương 0979898586
1" DR x 8PT.
Total length: 81mm, 8 PT, Depth: 45mm.
SIZE:125mm
Tags: JTC-Taiwan Đài Loan, JTC-8481125, Ổ cắm đai ốc trục xe tải 1"(8PT) JTC-8481125, 1" Truck axle nut socket(8PT) JTC-8481125,