1-truck-axle-nut-socket8pt-jtc-8481110
Lê Thị Thanh Hương 0979898586
1" DR x 8PT.
Total length: 81mm, 8 PT, Depth: 45mm.
SIZE:110mm
Tags: JTC-Taiwan Đài Loan, Ổ cắm đai ốc trục xe tải 1"(8PT) JTC-8481110, 1" Truck axle nut socket(8PT) JTC-8481110, JTC-8481110,