1-truck-axle-nut-socket6pt-jtc-8468200
Lê Thị Thanh Hương 0979898586
1" DR x 6PT.
Total length: 68mm, 6 PT, Depth: 40mm
SIZE:200mm
Tags: JTC-Taiwan Đài Loan, JTC-8468200, Ổ cắm đai ốc trục xe tải 1"(6PT) JTC-8468200, 1" Truck axle nut socket(6PT) JTC-8468200,