1-truck-axle-nut-socket6pt-jtc-8468145
Lê Thị Thanh Hương 0979898586
1" DR x 6PT.
Total length: 68mm, 6 PT, Depth: 40mm
SIZE:145mm
No File name File type Download
Send
Comment success!
JTC Auto Tools
& Equipment industries main business
- Delivery of equipment for fire prevention and fighting: air tank, fire truck, fire alarm systems
- Consulting, installation of sewage treatment, clean water
- Consulting, supply, installation, technology transfer plating: chrome plating baths, nickel,
cream…
- Consulting, supply, installation and delivery of mechanical processing equipment:
+ Equipment Cutting: milling, planing, turning, grinding, drilling, punching and sawing ...
+ Plate processing equipment: cutting machine, pressing, bending ..
+ Steel tube processing equipment: cutting machine-threaded, pipe bending ...
Tags: Ổ cắm đai ốc trục xe tải 1"(6PT) JTC-8468145, 1" Truck axle nut socket(6PT) JTC-8468145,