1-truck-axle-nut-socket6pt-jtc-8468110
Lê Thị Thanh Hương 0979898586
1" DR x 6PT.
Total length: 68mm, 6 PT, Depth: 40mm.
SIZE:110mm
Tags: JTC-Taiwan Đài Loan, JTC-8468110, Ổ cắm đai ốc trục xe tải 1"(6PT) JTC-8468110, 1" Truck axle nut socket(6PT) JTC-8468110,